مشاهده خبر


3062 بار نمایش
مستند سازی از صنایع و تولیدات تخصص ماست !

مستند سازی از صنایع و تولیدات تخصص ماست !


اهمیت تبلیغات در عصر مدرن با توجه به رشد تولید و در نتیجه رقابت نزدیک در بازار افزایش یافته است و شکی نیست که امر تولید و بازرگانی امروز ، بدون حضور فن موثر تبلیغات غیر قابل تصور است . امروزه نقش تبلیغات به گونه ای ویژه تبدیل به ابزاری مدیریتی و استراتژیکی شده است و فی الواقع فرجام بازار موفق را همین ویژگی منحصر به فرد تضمین می کند !
شرکت پرتو دیزاین با کادری از کارشناسان مجرب سینما و با استفاده از متخصصین کارآزموده و مشاوران تبلیغاتی، با نگاهی علمی و تخصصی و مجموعه ای از جدیدین سخت افزار ها و نرم افزار های تولید آگهی آماده است تا محصولات و خدمات شما را با استانداردی جهان شمول و مدرن به مخاطبان معرفی کند .
ما در این مسیر خود را به جدید ترین متدهای تولید ، اثر گذاری و نشر آگهی مسلط کرده ایم . ما با تکنیک هدفگذاری و شناخت مشتریان شما، مخاطبان آگهی خود را تعریف می کنیم و با تولید فیلم و آگهی تبلیغاتی ، متناسب با خلقیات مشتریان ، وجه تمایز پرنگی را در بازار پر رقابت امروزی برایتان رقم خواهیم زد . ما شما را با دنیای جدید تبلیغات و شیوه های نوین آن آشنا میکنیم. ساخت آگهی های تلویزیونی , کاتالوگهای دیجیتال , فیلمهای صنعتی و عکس صنعتی با تجهیزات Full HD ضامن کیفیت و اثر گذاری بیشتر خدمات شما نزد بیننده خواهد بود .جهت ساخت و پخش هرگونه تیزر، تبلیغات و کاتالوگ دیجیتال در سطح نمایشگاه و شبکه های تلویزیونی داخلی و خارجی فقط کافی است با lما تماس بگیرید.


ویژگیهای فیلم مستند تبلیغی و عکاسی صنعتی :


قدرت در معرفی کالا و خدمات :
یک فیلم تبلیغاتی یا آگهی تصویری موجز و موثر ، به معرفی کالا یا خدمات شما در بازار کمک می کند. و شما و خدمات یا کالاهایتان را با قدرت به عموم مخاطبین معرفی خواهد کرد .


متقاعد سازی ، با معجزه تصویر :
فیلم و یا آگهی تبلیغاتی به شما کمک می کند تا با متقاعد سازی مخاطبانتان به واسطه تکنیکهای روانشناختی ، برگ برنده بازار را به آسانی در دست بگیرید .


نمایش حسن نیت ، شهرت خدمات :
کمک به مشهور شدن و یا نمایش حسن نیت در عمل کرد شرکت ، که جزء عناصر اصلی در برخورد با رقبای بازار است. تنها با قدرت تصویر و نمایش مسحور کننده فیلم تبلیغاتی است که به دست می آید.


آموزش افراد و روی آوری به خدمات :
شما تنها به وسیله فیلم تبلیغاتی برای معرفی کالا و خدمات خودتان است که می توانید به آموزش افراد درباره کالاهای جدید و روشهای استفاده از آنها به بهترین وجه و در کوتاه ترین زمان و با موثر ترین شیوه بپردازید.


نمایش تمایز و برتری خدمات و کالاهای شما :
امروزه ساخت فیلمهای تبلیغاتی و ارائه ی موثر آن در نمایشگاه ها و به مشتریان به عنوان یک فعالیت بازاریابی رقابتی در آمده است. هر شرکتی تلاش می کند با استفاده از این فناوری جدید و تاثیر گذار ، کالاها و خدمات خود را نسبت به مشابهات آن در بازار به نحوی بهتر و متفاوت تر عرضه کند.
. با توجه به اینکه هزینه تولید یک فیلم تبلیغاتی ، صنعتی و یا آگهی ویدیویی رابطه مستقیم با موضوع، طرح و ایده آن دارد، لازمه برآورد هزینه ، اطلاعات کافی از محصولات و خدمات مشتریان می باشد؛ لذا واحدهای مشاوره ما آماده پاسخگویی به سوالات و برنامه های تبلیغاتی شما مشتریان محترم می باشند .


خدمات قابل ارائه :
ساخت فیلمهای مستند صنعتی
عکاسی صنعتی
تدوین پروژه های تصویری ( ادیوس ، افتر افکت ، پریمیر )
ساخت تیزر (آگهی تلوزیونی )
ساخت کلیپ (music video )
ساخت فیلم کوتاه و بلند ، خط تولید ( از فیلمنامه ، تا مونتاژ )


خدمات ویژه " واحد تدوین پرتو دیزاین "
o کارگردانی پروژه های شما توسط کارشناسان سینما و اعضای رسمی انجمن مستند سازان سینمای ایران
o میکـس و مونتـاژ غیر خطی فیلم، بوسیله پیشرفته ترین و جدیدترین نرم افزارهای کامپیوتری توسط کارشناسان تدوین
o تصویـربـرداری و نورپـردازی حرفـه ای توسط کادری مجرب و سابقه دار .
o كارگردانی تلویزیونی دو یا چند دوربین و یا سایر منابع تصویری ، بوسیله كارت مونتاژ و خروجی تصویر نهایی همزمان با سویچ برای پروجكشن یا فرستنده (ویژه همایش ها و سیمنارهای شما)
o ساختن کلیپ و سینک كلیپهای اختصاصی و كلیپهای آماده
o خلق جلوه های خاص بصری CHROMAKEY پرده آبی یا سبزبرای مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید : 09131047153


 

فرستاده شده توسط امیر شیخ جبلی در 6 سال و 9 ماه پیش  
نظرات
تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر :
نام شما
امتیاز شما به این خبر بدتر : : بهتر
ایمیل
متن نظر