مشاهده خبر


458 بار نمایش
تئاتر هنر چهارفصل اصفهان؛ نمایش خلاق برای کودک قوی‌ترین معلم اخلاق است

تئاتر کودک و نوجوان بخش بزرگی از فرهنگ و هنر کشورمان را تشکیل می دهد و علاوه بر افزایش اعتماد به نفس در جامعه هدف سبب افزایش مهارت های فردی و اجتماعی در آینده کودکان و نوجوانان می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، تابستان با رنگ و بوی گرما و وقت های اضافه و چه کنم های والدین در حال نزدیک شدن است، برای برخی از همین خرداد دوست داشتنی آغاز شده و برای برخی دیگر تیر سرآغاز وقت اضافه ای است که باید برایش برنامه بریزند؛ برنامه ای که هم اسباب خوشایند فرزندان را فراهم کند و هم والدین پر مشغله.

 

برنامه های تابستان آنقدر متنوع و آموزشگاه ها زیاد و رنگارنگ است که انتخاب را سخت می کند، اینکه کدام نوع کلاس های آموزشی،تفریحی و سرگرمی مناسب کدام رده سنی است و کودک و نوجوان با انتخاب کدام ها موفق تر می شود نیز دغدغه ای دیگر است که باید با تفکر و جستجو و مطالعه به پاسخ آن رسید.

 نکته ی مهمی که در انتخاب کلاس ها باید آن را مد نظر قرار داد علاقه کودکانی است که قرار است در این کلاس ها شرکت کنند. در صورتی که تنها خواسته والدین در نظر گرفته شود ممکن است آسیب های جبران ناپذیری بر روحیه ی فرزندان وارد آید. به همین سبب نخست عامل در انتخاب کلاس های تابستانه باید علاقه و خواست کودک و سپس نیاز کودک و والدین باشد.

اشتیاق کودک برای شرکت در کلاس های تابستانع بتعث می شود نتایج بهتری از اوقات فراغت گرفته شود و بچه ها با روحیه ی شاداب تری در سال تحصیلی جدید شرکت نمایند.

 

برای خواندن ادامه ی مطلب به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

www.tasnimnews.com/fa/news/1398/03/12/2023885

فرستاده شده توسط امیر شیخ جبلی در 1 سال و 7 ماه پیش  
نظرات
تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر :
نام شما
امتیاز شما به این خبر بدتر : : بهتر
ایمیل
متن نظر