آموزش


 دوره های تخصصی آموزش چهره پردازی و چهره آرایی (گریم) در آموزشگاه تخصصی هنرهای نمایشی سایه ، تحت نظر استاد رضا سعیدی ؛ گریمور برجسته و صاحب نام تئاتر و تلویزیون و سینمای کشور ، با بیش از ۲۰سال سابقه گریم و تدریس ، عضو هیئت مدیره ی انجمن چهره پردازان اصفهان، برنده ی چندین جایزه از جشنواره های تئاتر استان اصفهان ، دارای مدرک اسپشیال افکت از کشورهای آلمان و هلند ، با پنج سال سابقه کار در کشورهای عربی ، برگزار می شود .

دوره های تخصصی گریم در آموزشگاه سایه ، شامل سه دوره مقدماتی، پیشرفته و تکمیلی می باشد . لازم به ذکر است که مواد درسی ترم اول (مقدماتی) به گونه ای طراحی شده که برای عموم متقاضیان کارامد و سودمند واقع شود. . از جمله علاقمندان به حرفه ی آرایشگری ، تا علاقمندان به هنر خودآرایی و برطرف کردن عیوب چهره ی خود ، تا متقاضیان و علاقمندان به کار در سینما و تلوزیون .

به هنرجویان پس از طی هر دوره ی آموزش ، و گذراندن کلیه ی دروس تئوری و انجام پروژه پایان دوره ، و پس از موفقیت در آزمون پایان دوره گواهینامه رسمی پایان دوره ی تخصصی آموزش چهره آرایی و چهره پردازی سینما و تلویزیون از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعطاء می گردد.

علاوه بر این به فارغ التحصیلانی که دوره تکمیلی را بمدت شش ماه کامل گذرانده باشند ، گواهینامه صلاحیت حرفه ای اعطاء می گردد.

لازم به ذکر است که در هر دوره ی آموزشی ، هنرجویان مستعد و کوشا معرفی به کار خواهند شد . همچنین با عضویت در کانون سینماگران جوان استان اصفهان ، قادر به استفاده از امکانات و برنامه های کانون خواهند بود .

با آرزوی موفقیت